אודות

ירושלים של זהב

מרהיב ביופיו עומד Jerusalem of Gold – בניין דירות מפואר בלבה של ירושלים. משקיף על העיר העתיקה, משטחי הדשא העצומים של גן העצמאות, סמוך למרכז העיר – מרכז המסחר, התרבות והפנאי של ירושלים. מתחם יוקרה המאפשר לדייריו ליהנות משירותי קונסיירז', חדרי משחקים, מועדון דיירים, בריכה, ג'קוזי, חדר כושר גדול, ספא, מקווה לנשים ולגברים והכי חשוב – מההנאה הגדולה בחיים.

רובע רבי עקיבא

לטעום בכל פעם משהו חדש, לצאת לקניות מתי שבא, לטייל בין מבנים לשימור למבני מגורים מרהיבים, לקחת פסק זמן ולהירגע על שמיכת דשא עצומה בגן העצמאות, לנשום את האוויר של ירושלים, ולדעת שהחיים הטובים מתחילים. ברוכים הבאים לחוויית מגורים מרגשת סמוך למרכז העיר – מתחם עסקים פורח בלב העיר, בנקודה המחברת בין המזרח למערב. ברוכים הבאים לרובע רבי עקיבא.

מבנים לשימור ברובע

סגנונות ארכיטקטונים, צבעוניות וסיפורם של מבנים למגורים ומבנים מהתקופה העות'מאנית שהפכו למוסדות מוכרים; כמו בית הספר 'מעלה' שהיה בעבר ביתו של סוחר טבק עשיר ממשפחת חסבון, הפכו יחד לנקודות חן ארכיטקטוניות עלומות לצד מוכרות המספרות סיפורים ירושלמים מרתקים. מתחם המגורים ברובע רבי עקיבא כולל פרויקטים חדשים ויוקרתיים למגורים, ופרויקטים לשימור ששופצו וחודשו ויצרו יחד שילוב מדהים בין ההיסטוריה של ירושלים לעתידה.